Vacature vakantiebemiddelaar bij Iedereen Verdient Vakantie

4 februari 2022
Kust

Wil jij graag samen met een team van gedreven collega’s helpen om de vakantiedromen van mensen met een beperkt budget te realiseren? Dat treft, want bij Iedereen Verdient Vakantie zijn we op zoek naar een vakantiebemiddelaar.

Waar kom je terecht?

De Koepel van Attracties & Musea vzw is de koepelorganisatie van de dagattracties in Vlaanderen en Brussel. Het grote publiek kent ons vooral onder de naam Riebedebie.be, waarmee we online en offline inspiratie bieden om eropuit te trekken. Onze leden zijn toeristische ondernemers die musea & attracties uitbaten. Voor hen zijn wij het aanspreekpunt voor informatie, zoeken we actief naar promotionele opportuniteiten en organiseren we workshops. Sociale organisaties ondersteunen we met ons team van vakantiebemiddelaars, omdat vakantie voor iedereen ons nauw aan het hart ligt.

Het netwerk Iedereen Verdient Vakantie is een partnernetwerk van meer dan 2.000 sociale organisaties en meer dan 600 toeristische attracties & verblijven. Samen maken we de vakantiedromen van mensen die bepaalde drempels ervaren waar. Iedereen Verdient Vakantie wordt ondersteund en gefaciliteerd door Toerisme Vlaanderen en Riebedebie. Neem zeker ook een kijkje op onze website www.iedereenverdientvakantie.be

Jouw functie

 • Als vakantiebemiddelaar zorg je voor een dagelijkse, snelle en vooral correcte opvolging van alle vakantieaanvragen. Die komen rechtstreeks vanuit de doelgroep of bereiken jou via onze sociale partnerorganisaties en de Rap Op Stap-kantoren.
 • Je verzorgt mee de eerstelijns permanentie en ondersteuning per telefoon.
 • Je beantwoordt vragen van vakantiegangers, sociale organisaties en toeristische partners en helpt hen om eventuele problemen op te lossen.
 • Je legt verbanden tussen verschillende vragen, verblijven, aanbiedingen en dienstverlening. Zo engageer je je om de dienstverlening van Iedereen Verdient Vakantie voortdurend te verbeteren.
 • Jouw takenpakket bestaat ook voor een deel uit administratieve taken (bv. aanvragen ingeven & opvolgen in het boekingssysteem)

Wat verwachten wij van jou?

 • Je hebt een warm hart voor mensen in kwetsbare situaties en staat achter het belang van vakantieparticipatie voor iedereen.
 • Je bent een vlotte communicator, zowel mondeling als schriftelijk. Aan de telefoon ben je vriendelijk en geduldig, maar je kan het gesprek ook sturen als dat nodig is. Je communiceert over het kortingsaanbod in mensentaal, op maat van de doelgroep.
 • Je bent empathisch sterk en denkt mee na met de vakantiegangers en de partnerorganisaties. Zo kom je samen met je teamleden tot flexibele oplossingen.
 • Je kan nauwkeurig en gestructureerd werken en het overzicht bewaren. De hoofd- en bijzaken van elkaar gescheiden houden kost jou weinig moeite.
 • Je bent stressbestendig, ook tijdens drukke periodes.
 • Je houdt ervan om nieuwe, digitale systemen onder de knie te krijgen. Je houdt daarbij altijd de noden van de gebruikers in het achterhoofd.
 • Samenwerken met anderen geeft jou energie.
 • Je bent in het bezit van een diploma secundair onderwijs of een bachelorsdiploma. Een diploma in de richting toerisme- en recreatiemanagement en/of ervaring in de reis- en/of toeristische sector is een meerwaarde.

Wat mag jij van ons verwachten?

 • Een uitdagende en maatschappelijk relevante job in een gedreven team.
 • Een job met de nodige verantwoordelijkheden, waarin je goed ondersteund en begeleid wordt.
 • Een voltijds, tijdelijk contract van 6 maanden (met optie om door te groeien naar een contract van onbepaalde duur). Indiensttreding: zo snel mogelijk.
 • Verloning volgens de barema’s van PC 329.01.
 • Een laptop, headset, gsm, maaltijdcheques en volledige terugbetaling van woon-werkverkeer met het openbaar vervoer.
 • Een gezellig kantoor in hartje Brussel, op 2 minuten van station Brussel-Centraal. In de kantoren van Toerisme Vlaanderen, Grasmarkt 61 te 1000 Brussel. Al wordt er door de coronamaatregelen momenteel vooral van thuis uit gewerkt.

Over de procedure

Ben jij de kandidaat die wij zoeken? Stuur dan uiterlijk op 24/02/2022 (voor 24:00 's nachts) een gemotiveerde mail en je CV naar karlien.leroux@iedereenverdientvakantie.be. Het selectiegesprek zal doorgaan op vrijdag 11/03/2022. Hou deze datum alvast vrij. Word je hiervoor uitgenodigd? Dan ontvang je ter voorbereiding nog een praktische opdracht van ons.

Ons personeelsbeleid is gebaseerd op diversiteit en gelijke kansen. We selecteren kandidaten op basis van hun kwaliteiten en vaardigheden, ongeacht geslacht, leeftijd, herkomst, nationaliteit of beperking